Nedēļas nogalē Rīgā un Talsos sācies 2015. gada Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts vecākajā grupā (1998. dz.g. un vecākas).

Neskatoties uz ziemai raksturīgajiem laika apstākļiem, telpu futbola laukumos visas dienas garumā valdīja bezkompromisa cīņas. Komandas demonstrēja pašatdevi, vēlmi cīnīties un parādīt savu labāko spēli. Neraugoties uz rezultātu, varēja redzēt, ka pēc neilgā ziemas pārtraukuma, spēlētājas vēlas atkal izbaudīt sacensību garu un futbola emocijas.

A grupa

Pēc pirmās kārtas spēlēm tabulas augšgalā ierindojās FK Cerība ar sešiem punktiem un divām izcīnītajām uzvarām pret VRS Optimists R 3 (10:0) un Rīgas Futbola Skola 3 (7:1) komandām.

Patīkamu pārsteigumu sieviešu futbola līdzjutējiem ir sagādājusi Riga United Ladies 2 komanda, kurai šis ir pirmais meiteņu telpu futbola čempionāts.  Spēlētājas demonstrēja labu tehnisku sagatavotību, komandas garu un saliedētību, kā rezultātā tika izcīnīti 4 punkti (pret Rīgas Futbola Skola 3 neizšķirts 1:1 un uzvara pār Preiļu novada BJSS 4:0.

Trešajā pozīcijā pēc divām spēlēm ir Preiļu novada BJSS komanda, kas pieveica VRS Optimists R 3 (3:1) un atzina Riga United Ladies pārākumu (0:4).

Rīgas Futbola Skola 3 izcīnīja vienu punktu par neizšķiru pret Riga United Ladies 2 komandu un tabulā atrodas ceturtajā vietā.

VRS Optimists R 3 komanda šobrīd ierindojas tabulas lejasgalā, bet neskatoties uz to ir sagādājusi cienīgo pretestību pretiniekiem. 

Turnīra tabula un kalendārs

B grupa

Pēc pirmā sabraukuma Talsos, B grupā šobrīd divas komandas ar 6 iegūtiem punktiem dala pirmo vietu. FK Liepāja/LSSS izcīnīja divas uzvaras pār mājiniecēm Talsu NSS komandu (6:1) un SK Imantu (3:0).

Kā ziņots iepriekš, FK Olaine, iepriekš brīdinot turnīra organizētājus, nevarēja piedalīties pirmās kārtās spēlēs un saskaņā ar reglamentu komandai tika piešķirts tehniskais zaudējums ar rezultātu (0:3).   Komanda FK Olaine piedalīsies otrās kārtas spēlēs.

Savukārt Rīgas Futbola Skola 2 ar rezultātu (2:0) ir uzvarēja SK Imanta, kā arī ieguva trīs punktus par tehnisko uzvaru pret FK Olaine. Mājinieces Talsu NSS šobrīd ar trim punktiem ieņem trešo vietu.

SK Imanta un FK Olaine attiecīgi noslēdz B grupas starpposma kopvērtējuma tabula. 

Turnīra tabula un kalendārs 

Atgādinām, ka otrās kārtas spēles A un B grupas komandām notiks 24. un 25. janvārī Preiļos un Lapmežciemā, savukārt C grupas komandas atsāks cīņu par ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm Rēzeknē 24. janvārī.

LFF izsaka pateicību Talsu Novada Sporta skolas direktoram Kasparam Sakniņam un komandas trenerim Aivaram Enģelim par palīdzību un viesmīlību B grupas spēļu organizēšanā.

Paldies visiem treneriem un spēlētājām par piedalīšanos, līdzjutējiem par atbalstu.


Latvijas Futbola federācija