V. A. Granatkina piemiņas turnīra atklāšanas spēlē Latvijas U-18 jauniešu futbola izlase (1997.gadā dzimušie spēlētāji, galvenais treneris - Vladimirs Babičevs) sestdien, 3.janvārī, Sanktpēterburgā ar rezultātu 1:2 atzina Baltkrievijas vienaudžu pārākumu.

Vienīgos vārtus Latvijas izlases rindās šajā spēlē guva FK "Liepāja" pussargs Devids Dobrecovs, kurš mača 5.minūtē precīzi realizēja tiesneša pieškirto 11 metru soda sitienu. Baltkrievijas izlase ar precīziem sitieniem šajā mačā izcēlās 14. un 22.minūtē (11 metru soda sitiens).  Latvijas izlases rindās par mača labāko futbolistu tika atzīts Ņikita Juhnevičs.

Nākamā spēle šajā turnīrā Latvijas futbolistiem paredzēta pirmdien, 5.janvārī pret Igauniju.

Sīkāka informācija par turnīra norisi un spēļu kalendārs pieejams šeit.