Latvijas U-21 futbola izlase otrdien, 31. maijā, ar uzvaru pār Lietuvas vienaudžiem iesaistījās Baltijas kausa izcīņas turnīrā. Zemgales Olimpiskā centra stadionā notikušajā mačā Latvijas izlase bija pārāka ar rezultātu 2:0 (1:0). Vārtus mača 32. minūtē guva Krišs Kārkliņš, bet 77. minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes izcēlās Jevgeņijs Kazačoks.

Foto no spēles

Spēles ieraksts Sportacentrs.com

Spēles apskats Sportacentrs.com

Pēcspēles preses konference Sportacentrs.com

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika nosaukts Andrejs Cigaņiks, bet Lietuvas valstsvienībā šādu godu izpelnījās Lukas Pangonis.

Kā ziņots, 28. maijā Klaipēdā ar spēli starp Lietuvas un Igaunijas U-21 valstsvienībām startēja 2016. gada Baltijas kausa izcīņa. Turnīra atklāšanas mačs, kuru apkalpoja Latvijas tiesnešu brigāde ar Aleksandru Golubevu priekšgalā, noslēdzās ar rezultātu 1:1 (0:0).

Turnīra noslēgumā 3. jūnijā plkst 18:00 Latvijas U-21 valstsvienība izbraukumā mērosies spēkiem ar Igauniju.

Latvijas U-21 izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs pēcspēles preses konferencē

Lietuvas U-21 izlases galvenais treneris Antanas Vingilys pēcspēles preses konferencē