Trešdien, 17.decembrī, notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) svinīgā valdes sēde. RFF izpilddirektori Eduards Borisevičs un Ādolfs Supe pastāstīja par 2014.gada panākumiem un 2015.gada uzdevumiem, bet prezidents Juris Keišs pateicās visiem par darbu un novēlēja Jaunajā gadā vēl lielākus panākumus Rīgas futbola labā, LFF.lv informēja Rīgas Futbola federācija.

Pēdēja šī gada RFF valdes sēdē piedalījās ne tikai RFF valdes locekļi, bet tika uzaicināts arī viss RFF kolektīvs (kopā 29 cilvēki, kas vairāk vai mazāk ir iesaistīti RFF turnīru un pasākumu organizēšanā), kam bija iespēja visiem kopā atcerēties un apspriest 2014.gadā paveikto un dalīties pārdomās, kas būtu darāms nākamajā, 2015.gadā.

Kā galvenie RFF panākumi aizvadītajā gadā minami: ciešākā sadarbība ar Latvijas Futbola federāciju, jaunu projektu realizācija (spilgtākais, neapšaubāmi, ir Rīgas Futbola Svētki – bērnu futbola festivāls), regulāru turnīru organizēšanas kvalitātes celšana, kā arī RFF tēla stiprināšana.

Savukārt par svarīgākajiem 2015.gada RFF uzdevumiem tika izvirzīti: jaunu projektu realizācija un atbalstīšana (t.sk. skolu kauss telpu futbolā, Rīgas pilsētas jaunatnes telpu futbola čempionāts, sieviešu un meiteņu turnīri), jaunās web lapas izstrāde, pirmās RFF gadagrāmatas sagatavošana un izdošana.

Sēdes oficiāla daļa noslēdzas ar J.Keiša pateicības vārdiem visam kolektīvam un, protams, ar Ziemassvētku dāvanu pasniegšanu. Tālāk tikšanas turpinājās jau neoficiālā gaisotnē.

RFF prezidents kopā ar kolektīvu sirsnīgi apsveic arī savus klientus, partnerus un draugus Ziemassvētkos un novēl Jaunajā gadā stiprāku veselību, ģimenes labklājību un, protams, vairāk uzvaru!


Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija