No 15. līdz 19. decembrim Latvijas Futbola federācija kopā ar FIFA organizēja Elite Youth treneru izglītības semināru Latvijas futbola treneriem. Semināru vadīja Anglijas futbola speciālists Ričards Beits  (angļu val. Richard Bate).

Jānis Goba (FS METTA treneris): ‘’Šī pieredze, ko ieguvām piecu dienu laikā, liek aizdomāties par mūsu pašreizējām spējām, kā arī par to, ko varam dot saviem audzēkņiem nākotnē. Tagad pats svarīgākais ir šīs zināšanas  pielietot praksē, iekļaujot tās savā darbā. Lielu paldies gribu pateikt mūsu instruktoram Ričardam Beitam par iedvesmošanu’’.

Andis Rozītis (Vidzemes FC treneris): ‘’Ļoti patika pasniedzēja stils praktiskajās nodarbībās. Lielu uzmanību viņš pievērsa futbola niansem, kas lika saprast to svarīgumu spēlēs situācijās’’.

Seminārā piedalījās PRO-UEFA, A-UEFA un B-UEFA kategoriju pieaicinātie treneri, kuri ikdienā strādā ar jaunajiem futbolistiem vecumā no 14 gadiem. Seminārs sastāvēja gan no teorētiskajām lekcijām, gan praktiskajām nodarbībām OSC futbola hallē.

Semināra laikā Latvijas U-17 futbola izlases treneris Igors Stepanovs dalījās ar pieredzi par darba principiem pie trenera Arsena Vengera futbola klubā ‘’Arsenal FC’’.


Latvijas Futbola federācija