Septiņkārtējie Latvijas telpu futbola čempioni FK "Nikars" laika posmā no 16. līdz 18.decembrim Rīgas Olimpiskā sporta centra hallē (Grostonas ielā 6b) sacentīsies “Konstantīna Jerjomenko kausa izcīņā”. Latvijas čempionu pretinieki sacensību otrā posma spēlēs būs Krievijas augstākās līgas klubs Jekaterinburgas “Sinara” un viens no vadošajiem Kazahstānas klubiem “Tulpar”, LFF.lv informē kluba pārstāvji. 

Visas augstākminētās komandas pirms turnīra spēlēm saglabā reālas iespējas iekļūt labāko komandu pirmajā četriniekā un iegūt ceļazīmi uz sacensību finālturnīru, kas notiks 2015.gada februārī.  FK „Nikars” sacensību pirmā posma spēlēs piedzīvoja divus zaudējumus un izcīnīja vienu uzvaru, tādējādi sešu komandu konkurencē ar trīs punktiem portugāļu trenera Orlando Duartes vadītā komanda pašlaik ieņemto sesto pozīciju pirms otrā posma spēlēm. 

Latvijas čempioni FK “Nikars” šajā turnīrā spēlē otro reizi. Šogad turnīrā piedalās sešas komandas no Krievijas, Kazahstānas, Čehijas un Latvijas, kas izspēlē savstarpēju viena apļa grupu turnīru iepriekš apstiprinātas komandas mājvietā. Pirmā posma spēles no 8. līdz 12.novembrim uzņēma Čehijas pilsēta Teplice. Tikmēr otrā posma spēles no 16. līdz 18.decembrim notiks Rīgā, kā arī no 18. līdz 20.decembrim – Krievijas pilsētā Tjumeņā.   

K.Jerjomenko kausa izcīņa | 2014.gadS

Sacensību otrā posma spēles Rīgā (OSC halle, Grostonas 6b)

16.12.2014. plkst 19:00 NIKARS — ТULPAR
17.12.2014. plkst 19:00 ТULPAR — SINARA
18.12.2014. plkst 19:00 SINARA — NIKARS
*pēc Latvijas laika

Plašāka informācija par biļešu iegādes iespējām, turnīra atklāšanas preses konferenci un mediju akreditāciju pieteikuma procedūru iespējams uzzināt FK "Nikars" oficiālajā mājaslapā.


Pēc FK "Nikars" sniegtās informācijas,
Latvijas Futbola federācija