Trešdien, 4. maijā Ventspils Olimpiskā centra stadionā notikušajā Latvijas Kausa izcīņas pusfināla atbildes spēlē pašreizējie trofejas īpašnieki FK "Jelgava" ar rezultātu 2:0 (0:0) izbraukumā pārspēja FK "Ventspils" futbolistus. Spēles rezultātu 48. minūtē, neveiksmīgi raidot bumbu savos vārtos pēc stūra sitiena, šajā mačā atklāja ventspilnieku aizsargs Vadims Žuļevs. Tikmēr uzvaras vārtus divu spēļu kopsummā šajā pārī FK "Jelgava" rindās guva pussargs Gļebs Kļuškins, kurš 60. minūtē ar spēcīgu un precīzu sitienu no soda laukuma robežas pārspēja mājinieku vārtsargu Maksimu Uvarenko.

SPĒLES ONLINE TEKSTA TIEŠRAIDES ARHĪVSDivu spēļu summā galvenā trenera Vitālija Astafjeva vadītā komanda pārspēja kurzemniekus ar rezultātu 2:1, trešo gadu pēc kārtas iekļūstot Latvijas Kausa izcīņas finālā. Kopumā FK "Jelgava" šajā turnīrā kluba pastāvēšanas vēsturē triumfējusi trīs reizes - 2010. gadā, 2014. un 2015. gadā.

Atgādinām, ka Latvijas Kausa izcīņas fināls notiks 22. maijā plkst 16:00 Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka", kurā FK "Jelgava" tiksies ar Jūrmalas FK "Spartaks".