Priekšpēdējā aprīļa dienā Daugavas stadiona mākslīgā seguma futbola laukumā risinājās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta kopā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF) organizētās 19. Rīgas skolēnu spēles meitenēm (2002.-2004. gadā dzimušajām), kuru ietvaros septiņu Latvijas galvaspilsētu komandu konkurencē otro gadu pēc kārtas nepārspēta palika Daugavgrīvas vidusskola. Otrajā vietā ierindojās Rīgas 54. vidusskola, bet godpilnajā trešajā pozīcijā turnīru noslēdza 71. vidusskolas audzēknes, LFF.lv informēja Rīgas Futbola federācija.

Atbilstoši sacensību nolikumam visas septiņas sacensību dalībnieces savā starpā aizvadīja viena apļa turnīru, pa reizei tiekoties katra ar katru un pēc šāda izspēles principa noskaidrojot vietu sadalījumu no pirmās līdz septītajai.

Daugavgrīvas vidusskolas meitenes sacensības aizvadīja ļoti pārliecinoši, uzvarot visas sešas spēles un ne reizi neielaižot bumbu savos vārtos (vārtu attiecība 16-0!). Tiesa, mačos pret abām pārējām vadošā trijnieka vienībām čempiones svinēja panākumus vien ar minimālu 1:0 pārvaru, bet savu pārliecinošāko uzvaru – 6:0 – kaldināja pret ceturtajā vietā skolēnu spēlēs finišējušo Kristīgo vidusskolu.

Kā minēts, otrajā vietā sacensībās ierindojās 13 punktus sakrājusī 54. vidusskola, kas bez jau minētās neveiksmes pret čempioni vēl punktus zaudēja arī mačā ar Kristīgo vidusskolu (1:1), bet triumfēja pārējās četrās cīņās. Tikmēr “bronzas” medaļas ieguvušajai 71. vidusskolai pietika ar astoņiem punktiem, lai iesprauktos pirmajā trijniekā.

Ceturtajā vietā turnīra kopvērtējuma tabulā šoreiz palika Kristīgā vidusskola (7 punkti), aiz sevis atstājot četrus punktus savākušās 46. vidusskolu un Zolitūdes ģimnāziju, bet noslēdzošajā pozīcijā sacensībās finišēja Ziepniekkalna sākumskola ar vienu punktu.


Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola skola