Trešdien, 27. aprīlī, Jelgavā un Daugavpilī tika aizvadītas pirmās Latvijas kausa izcīņas turnīra 2015./2016. gada sezonas pusfināla spēles, kur pie uzvarām tika viesu komandas.

Jelgavā vietējā FK Jelgava komanda, kas ir iepriekšējo divu sezonu turnīra uzvarētāja, ar rezultātu 0:1 (0:1) piekāpās pērnās kausa izcīņas sezonas finālistiem FK Ventspils. Vienīgie vārti tika gūti 38. minūtē, kad bumbu savas komandas vārtos raidīja mājinieku futbolists Abdoulaye Diallo, turklāt mača 61. minūtē jelgavnieki pēc kapteiņa Ginta Freimaņa noraidījuma palika mazākumā.

Foto no spēles Jelgavā

Savukārt Daugavpilī vietā BFC Daugavpils komanda ar rezultātu 0:1 (0:0) atzina FK Spartaks Jūrmala pārākumu. Arī šeit vienīgie vārti tika gūti, kad kāds no mājiniekiem raidīja bumbu savas komandas vārtos – 69. minūtē šāds misēklis piemeklēja Dmitriju Klimaševiču. Izceļams, ka abas komandas tik tālu Latvijas kausa izcīņas turnīrā tikušas pirmoreiz vēsturē.

Atbildes spēles notiks 4. maijā Ventspilī un Jūrmalā. Finālā iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā.

Atgādinām, ka publiskajā tirdzniecībā par īpašu cenu pašlaik pieejamas biļetes uz Latvijas kausa izcīņas finālspēli, kas 22. maijā notiks Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka". Biļetes pieejamas visās "Biļešu serviss" kasēs un internetā.