17.-21.novembrī Rīgā norisinājās otrais specializētais FIFA telpu futbola treneru seminārs Latvijā. Semināru vadīja Horvātijas nopelniem bagātais treneris, bet pašlaik Somijas nacionālās telpu futbola valstsvienības galvenais treneris – Miko Martičs (horvātu val. Mićo Martić).

Semināru kopumā apmeklēja 30 dalībnieki, starp kuriem pamatā bija esošie aktīvie Latvijas telpu futbola klubu treneri, kā arī jaunie speciālisti.

Artūrs Šketovs
Latvijas telpu futbola izlases galvenais treneris:

“FIFA treneru seminārs Latvijā notika tikai otro reizi. Tas tika aizvadīts uz ļoti laba emocionāla fona. Teorētiskās un praktiskās nodarbības grupās neapšaubāmi sniegs labumu  gan treneriem iesācējiem, gan pieredzējušajiem speciālistiem. Vēlos pateikties Miko Martičam par visu informāciju šajās piecās semināra dienās, ko viņš mums ļoti uzskatāmi pasniedza. Šīs zināšanas centīsimies ieguldīt Latvija telpu futbola attīstībā’’.

Vladimirs Belijs
Latvijas Telpu futbola asociācijas izpilddirektors:

“Šāds seminārs ir nenovērtējams materiāls mūsu mazajam sporta veidam, treneriem un spēlētājiem. Gribu atzīmēt semināra vadītāju, Miko Martiču, kurš 30 gadus ir bijis telpu futbola spēlētājs, bet šobrīd FIFA telpu futbola apmācības programmas līdzautors un lektors, kā arī Somijas valstvienības galvenais treneris. Savu milzīgu telpu futbola pieredzi un treniņu procesu daudzveidību iekļaut piecu dienu seminārā, protams, nav iespējams, bet ar tādu pašatdevi nodarbībās viņš ir spējis aizraut visus semināra dalībniekus, kuri saņemot informāciju teorijā, uzreiz to nostiprināja praktiskajās nodarbībās. Pats būdams spēlētājs un esošais treneris, viņš atrada īsāko ceļu pasniegt informāciju tā, ka to ātri var pielietot lietā (spēlē un treniņos). Tāpēc esam ļoti gandarīti par paveikto un asociācijas ietvaros sākām plānot šāda veida apmācības semināru turpinājumu. Esam pateicīgi savam "lielajam brālim" (Latvijas Futbola federācijai) par šo apmācības semināra organizēšanu, kura ietvaros tikām aicināti līdzdarboties arī mēs (LTFA), jo mums šī ir ļoti vērtīga pieredze”.


Latvijas Futbola federācija