Latvijas Futbola federācijas (LFF) Nacionālo izlašu treneru padome izvirzīja sešus kandidātus nominācijai "2014.gada Latvijas labākais futbolists". Latvijas futbola svarīgākā sezonas apbalvojuma nominācijas kandidātu sarakstā iekļauti valstsvienības vārtsargs Aleksandrs Koliņko, aizsargs un kapteinis Kaspars Gorkšs, pussargi Artūrs Zjuzins un Jānis Ikaunieks, kā arī uzbrucēji Valērijs Šabala un Artjoms Rudņevs.

Atbilstoši apstiprinātajam Nolikumam, par labāko var kļūt kā ārzemēs, tā arī Latvijā spēlējošais futbolists ar Latvijas pasi. Līdzīgi kā 2013.gadā, Latvijas labāko futbolistu atklātā balsojuma veidā sezonas izskaņā noteiks LFF Nacionālo izlašu treneru padomes locekļi, “SMScredit.lv” Virslīgas čempionāta klubu galvenie treneri un kapteiņi, "SYFORM" Pirmās līgas čempionāta klubu galvenie treneri un kapteiņi, biedrība “Latvijas Futbola virslīga” (viena balss), kā arī LFF Valdes locekļi.

Balsojumu sezonas izskaņā organizē Latvijas Futbola federācija, savukārt balsojuma rezultāti un laureātu vārdi tiks publicēti LFF.lv mājaslapā 5.decembrī pēc to oficiālās paziņošanas LFF Gada laureātu vakarā, kad tiks sveikti laureāti jaunatnes futbola, mediju, sacensību un gada labāko nominācijās.

Balsojumu organizē Latvijas Futbola federācija, savukārt tā rezultāti un laureātu vārdi tiks publicēti LFF.lv mājaslapā pēc to oficiālās paziņošanas LFF Gada laureātu vakarā.

 2014.gada LFF Laureātu noteikšanas NOLIKUMS un NOMINĀCIJAS

 


Latvijas Futbola federācija