Svētdien, 27. jūlijā, Rēzeknes sporta pārvaldes stadionā notika ceturtais tradicionālais minifutbola turnīrs - veltīts futbola treneru Vitālija un Sergeja Jevsejevu piemiņai - “Jevsejevu kauss 2014”, LFF.lv informē telpu futbola klubs „Rēzekne”. Turnīrā piedalījās septiņas komandas – JFK SASKAŅA (Rīga), SFS (Rīga), AFK ZELLIS (Gulbene), LSB MEISTARS (Ludza), SK Latgols (Ludza), TFK RĒZEKNE/EKSP., TFK RĒZEKNE/JUNIORS.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva komandas SFS (Rīga), kuri saņēma turnīra galveno balvu – Jevsejevu kausu. Sudraba medaļas izcīnīja pagājušā gada uzvarētāji JFK SASKAŅA (Rīga). Bronzas godalgas izcīnīja komanda no Ludzas – SK Latgols. Tradicionāli notika arī draudzības spēle starp bērnu komandām, šoreiz starp klubu TFK Rēzekne un Rēzeknes FA audzēkņiem.