Latvijas U-18 jauniešu futbola izlase (1998. gadā dzimušie futbolisti un jaunāki) trešdien, 30. decembrī "Sportimos" futbola manēžā, Viļņā pārbaudes spēlē tikās ar Lietuvas vienaudžiem. Šī bija valstsvienības jaunā galvenā trenera Aleksandra Basova (attēlā) otrā spēlē pie izlases stūres. Spēle starp abām kaimiņvalstīm šoreiz noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1.

Jau pirmā puslaika 1. minūtē rezultātu mājinieku rindās šajā spēlē atklāja #16 Eligijus Jankauskas, savukārt pēc pārtraukuma 49. minūtē Latvijas izlases rindās rezultātu izlīdzināja #19 Aleksejs Davidenkovs. Šī bija vienlaikus Latvijas U-18 izlases noslēdzošā pārbaudes spēle pirms došanās uz V. A. Granatkina piemiņas turnīru, kas laika posmā no 3. līdz 12. janvārim risināsies Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā.