LFF Sporta-tehniskās daļas vadītājs Igors Kļosovs un LFF izlašu trenerisVladimirs Serbins laika posmā no 12.-16.aprīlim Itālijas pilsētā Konversiano (Coverciano) piedalījās UEFA treneru izglītības vadītāju 18.seminārā.

Kā LFF Preses daļai pastāstīja Igors Kļosovs, tad šajā seminārā piedalījās visu Eiropas valstu futbola federāciju Treneru apmācības vadītāji, semināra laikā tika apspriesti jautājumi kas saistīti ar treneru apmācības procesa uzlabošanu Eiropas federācijās. Semināra laikā dalībnieki nonāca pie galvenās tēzes, proti, "apmācībai jābūt maksimāli pietuvinātai realitātei"!

Kā galvenā semināra programmas sastāvdaļa tika prezentēta Nīderlandes treneru apmācības metode, ar kuru iepazīstināja šīs valsts pārstāvji. No citiem semināra dalībniekiem jāpiemin arī pašreizējā Itālijas nacionālās izlases galvenā trenera Marčello Lipi uzstāšanās, kurš iepazīstināja ar pasaules čempionu Itālijas izlases uzbūves pamatiem, kā arī savu skatienu uz futbolu.

Seminārā piedalījās arī atsevišķi bijušie slavanie spēlētāji, kas pašreiz mācās UEFA PRO kategorijas treneru kursos - Graeme Le Saux (Anglija), Lorenzo Amoruso, Angelo Di Livio, Paolo Di Canio (Itālija) un citi.

Semināra laikā dalībnieki klātienē apmeklēja arī Itālijas futbola čempionāta spēli starp Fiorentina un Milānas Inter komandām.

Foto - UEFA Treneru apmācības vadītāju 18.semināra dalībnieki


LFF preses daļa