Latvijas Futbola federācija (LFF) informē, ka pārspēles par iekļūšanu "SMScredit.lv" Virslīgas čempionātā dalībai tā 2016. gada sacensībās ar FS METTA/Latvijas Universitāte un Valmiera Glass FK/BSS komandu dalību norisināsies 21. novembrī Valmierā un 25. novembrī Rīgā. Tiesības sacensties valsts spēcīgākajā futbola līgā izcīnīs dueļa uzvarētāji divu spēļu summā.

Pārspēles par iekļūšanu "SMScredit.lv" Virslīgas čempionātā

1. 21.11. | Valmiera Glass FK/BSS – FS METTA/LU | plkst. 14:00 | Vidzemes Olimpiskā centra stadions, Valmiera
  2. 25.11. | FS METTA/LU – Valmiera Glass FK/BSS | plkst. 18:00 | Hanzas vidusskolas stadions, Rīga

FS METTA/LU komanda šosezon ieņēma septīto vietu "SMScredit.lv" Virslīgas čempionātā, bet Valmiera Glass FK/BSS ierindojās otrajā pozīcijā komanda.lv Pirmās līgas čempionātā. Kā Pirmās līgas spēcīgākā komanda tiesības piedalīties nākamās sezonas Virslīgas čempionātā izcīnīja FC Caramba/Dinamo.