2016. gada FIFA Pasaules kausa Eiropas kvalifikācijas zonas priekšsacīkšu turnīra “D” apakšgrupas pirmajā spēlē cīņā par iekļūšanu kvalifikācijas pamatturnīrā Latvijas izlase ceturtdien, 22. oktobrī tikās ar Igaunijas futbolistiem. Spēles pirmajā puslaikā abas komandas apmainījās ar diviem gūtajiem vārtiem, savukārt pēc pārtraukuma puslaika izskaņā galvenā trenera Artūra Šketova vadītā komanda guva četrus bezatbildes vārtus, izcīnot pirmo uzvaru ar rezultātu 6:2.

UEFA.com spēles protokols: IGAUNIJA - LATVIJA (2:6)Kvalifikācijas turnīra turpinājā Latvijas izlase tiksies ar Armēniju un Kipru. Priekšsacīkšu turnīra spēles notiek “Tasos Papadopoulos Elefheria” hallē, Kipras galvaspilsētā Nikosijā. Sacensību nākamajā posmā - kvalifikācijas pamatturnīrā - iekļūs tikai katras apakšgrupas viena labākā komanda.

FOTO - Latvijas izlases sastāvs spēlē pret Igauniju (Kipras Futbola federācijas attēls)