Latvijas Futbola federācija (LFF) informē, ka Latvijas Otrās līgas futbola čempionāta 2015. gada sezonas finālspēle starp FC Caramba Rīga un Kuldīgas NSS/FK Nikers komandām norisināsies sestdien, 24. oktobrī, RTU stadionā Rīgā, Daugavgrīvas ielā 56. Spēles sākums plkst. 14:00.

Abas komandas jau ir nodrošinājušas pirmo vietu čempionāta otrā posma apakšgrupās. FC Caramba Rīga futbolisti šajās spēlēs ir pārspējuši LDZ Cargo ar 5:1 un SK Babīte vienību ar 1:0, bet Kuldīgas NSS/FK Nikers futbolistu kontā ir panākumi pār FK Priekuļi ar 3:1 un Balvu SC ar 3:0. Līdz ar to rīdziniekiem pienākas pirmā vieta otrā posma otrajā apakšgrupā, bet Kuldīgas pārstāvjiem – pirmā vieta otrā posma pirmajā apakšgrupā.

Otrās līgas čempionāta otrā posma spēļu rezultāti

Latvijas Otrās līgas čempionāts norisinās trīs posmos – pirmajā posmā norisinās reģionu čempionāti, otrajā posmā sacenšas reģionu čempionātu labākās komandas, bet trešais posms ir čempionāta fināls starp otrā posma abu apakšgrupu uzvarētājiem.

FC Caramba Rīga ir šīs sezonas Otrās līgas spēcīgākais Rīgas reģiona klubs, bet Kuldīgas NSS/FK Nikers ir sezonas otrais labākais Kurzemes reģiona klubs.

Otrās līgas čempionāta finālspēles teksta tiešraide

Latvijas Otrās līgas čempionāta mērķis ir popularizēt futbolu Latvijas reģionos un noskaidrot 2015. gada Otrās līgas čempionāta uzvarētāju, kas izcīna tiesības piedalīties 2016./2017. gada sezonas UEFA Regions Cup sacensībās.


Latvijas Futbola federācija