Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars otrdien, 13. oktobrī Skonto stadionā atbildēja uz mediju jautājumiem pēcspēles preses konferencē pēc piedzīvotā zaudējuma (0:1) Kazahstānas izlasei 2016.gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra noslēdzošajā spēlē Rīgā. LFF TV piedāvā preses konferences pilno video ierakstu.

Marians Pahars: "Ar rezultātu neesam apmierināti. Gribējām uzvarēt!"

"Protams, ar rezultātu neesam apmierināti. Mēs gribējām uzvarēt. Varbūt tā bija kļūda... Spēli sākām ļoti labi. Pirmās 30 minūtes bija pilna kontrole mums. Jā, viņiem bija divi trīs pretuzbrukumi, bet mēs riskējām, jo gribējām uzvarēt. Grūti tagad pateikt, kas pietrūka... Fiziski ne Aleksandrs Cauņa, ne Artūrs Zjuzins nebija optimālā kondīcijā. Tas izskatījās sevišķi 60.minūtē, kas mēs zaudējām centrā... Kopumā līdzīga spēle. Kazahstāna visi spēlēja aiz bumbas. Ļoti kompakti, laba komanda. Viņi šodien nospēlēja labu spēli. Spēle bija līdz pirmajai kļūdai, pirmajiem ielaistajiem vārtiem. Mēs diemžēl to izdarījām," preses konferences ievadā izteicās Marians Pahars.

Kazahstānas izlases galvenā trenera Jurija Krasnožana (Yury Krasnozhan - angļu val.) 13. oktobra pēcspēles preses konferences video ieraksts pieejams šeit: