Latvijas U-21 futbola izlase piektdien, 4. septembrī, Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) stadionā Jelgavā aizvadīja otro 2017. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli, sacenšoties ar vienaudžiem no Beļģijas. Laukuma saimnieki piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:2 (0:2).

Spēles fotogalerija

Spēles un Zemgales futbola svētku apskats

Spēles astotajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Nathan Kabasele, bet 18. minūtē 2:0 panāca Dennis Praet. Otrajā puslaikā vārti vairs netika gūti.

Latvijas Izlases galvenā trenera Daiņa Kazakeviča preses konference

Beļģijas izlases galvenā trenera Enzo scifo preses konference

Nākamo spēli Latvijas U-21 izlase aizvadīs jau otrdien, 8. septembrī, kad ZOC stadionā Jelgavā plkst. 18:00 viesosies vienaudži no Čehijas.

Uzzini vairāk par turnīru uefa.com mājaslapā

Biļetes uz 8. septembra spēli pret Čehiju ir pieejamas tirdzniecībā "Biļešu Serviss" kasēs visā Latvijā, kā arī internetā. Spēles dienā biļetes būs iespējams iegādāties arī ZOC stadiona kasē (Kronvalda 24, Jelgavā) no plkst. 16:00.