Ar apbalvošanas ceremoniju un labāko sveikšanas pasākumu klubā “Friends” noslēgusies 2014. gada RFF/FTA vasaras sezona. Bagātīgāko godalgu ražu šogad ieguva FC “Caramba Riga”, kas šosezon izcīnīja trīs uzvarētāju kausus: Rīgas futbola čempionāta un kausa izcīņas, kā arī Rīgas minifutbola čempionāta (Augstākajā līgā), LFF.lv informē sacensību organizatori.

Kopumā RFF/FTA paspārnē šovasar notika četri turnīri, neskaitot viendienas, tādus kā studentu un veterānu kausa izcīņas, kā arī tradicionālo “Strong” turnīru vasaras izskaņā.

Par “Kreiss” triumfu Latvijas pludmales futbola čempionātā un kausa izcīņā LFF.lv jau informēja iepriekš. Rīgas futbola čempionātā, kas reizē bija arī Latvijas čempionāta Otrās līgas Rīgas zonas sacensības, par čempioniem šogad kļuva un otrās līgas finālturnīram kvalificējās FC “Caramba Riga”, kas turnīra noslēgumā par četriem punktiem apsteidza “Monarhs-Flaminko”, bet vēl par vienu – FK “Rīnūži Rīga”. FC “Caramba Riga” kļuva arī par Rīgas kausa izcīņas uzvarētājiem, finālā pēcspēles sitienu sērijā ar 5:4 pieveicot “Monarhs-Flaminko”.

Rīgas “Triobet” minifutbola turnīrs, līdzīgi kā pērn, notika divās līgās - Augstākajā un Pirmajā. Spēka ziņā prestižākajā Augstākajā par čempioniem kļuva FC “Caramba Riga B”, kas mačos ar tiešajiem konkurentiem izcīnīja četras uzvaras, kā arī reizi cīnījās neizšķirti. Otro vietu izcīnīja FC “Raita”, bet trešo – “Sportima-Nikars”. Pirmajā līgā ļoti sīvā cīņā nedaudz negaidīti par čempioniem kļuva “Amoko”, kas par punktu apsteidza “Free” un “02” vienības. Savukārt par kausa ieguvējiem kļuva “Sportima-Nikars”, kas izšķirošajā mačā pēc neizšķirta pamatlaikā (1:1) pēcspēles sitienu sērijā ar 9:8 pārspēja FC “Raita”.

Visbeidzot vasaras telpu futbola turnīrā, kas joprojām notiek ar “Adidas” un sporta preču veikala “Komanda” atbalstu, itin pārliecinošu uzvaru izcīnīja Augstākās līgas vienība FC “New Project”, kas par sešiem punktiem apsteidza “DSV Transport”, bet par septiņiem – “SFS”. Visu turnīru godalgoto vietu ieguvēji kā arī labākie individuālajās nominācijās tika godināti RFF/FTA vasaras sezonas noslēguma ceremonijā 4. oktobrī klubā “Friends”.
 

RFF/FTA 2014.gada vasaras rīkoto turnīru uzvarētāji:

Sacensības Čempions/kausa ieguvējs
Latvijas pludmales futbola čempionāts “Kreiss”
Latvijas pludmales futbola kausa izcīņa “Kreiss”
Rīgas futbola čempionāts FC “Caramba Riga”
Rīgas futbola kausa izcīņa FC “Caramba Riga”
Rīgas minifutbola čempionāts (A. līga) FC “Caramba Riga”
Rīgas minifutbola čempionāts (P. līga) “Amoko”
Rīgas minifutbola kausa izcīņa “Sportima-Nikars”
Vasaras telpu futbola turnīrs FC “New Project”

Plašāku informāciju par turnīriem skatieties arī www.fta.lv/beach, www.fta.lv/rigasfutbols, www.fta.lv/triobet, www.fta.lv/adidas un www.rigasfubols.lv.


Informāciju sagatavoja:
Futbola Turnīru asociācija