Latvijas U-17 meiteņu futbola izlase Moldovā notiekošā UEFA Attīstības turnīra trešajā spēlē piektdien, 31.jūlijā ar rezultātu 4:0 (3:0) pārspēja turnīra mājinieces - Moldovu. Romāna Kvačova vadītā komanda šajā turnīrā trijās spēlēs izcīnīja divas uzvaras, neoficiālajā kopvērtējumā iegūstot sešus punktus.

Spēle pret Moldovu pēc pirmā puslaika rezultāts bija 3:0 Latvijas izlases labā, kuras rindās divus vārtus guva Anastasija Čemirtāne u pirmo reizi šajā spēlē izcēlās Sandra Voitāne. Otrajā puslaikā Latvijas izlasei otro reizi šajā turnīrā izdevās nosargāt savus vārtus neskartus, tikmēr Sandras Voitānes otrie gūtie vārti nodrošināja četru vārtu pārsvaru spēles rezultātā.

Jāpiebilst, ka turnīra noslēdzošās spēļu dienas pirmajā mačā Azerbaidžānas izlase ar rezultātu 4:0 pārspēja Bulgāriju.