Gatavojoties oktobrī paredzētajām UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm, Latvijas nacionālā futbola izlase pirmdien, 6.oktobrī, pilnā sastāvā devās uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu, lai satiktos ar mazajiem un lielajiem pacientiem. Pasākuma laikā bērniem bija iespēja iepazīties tuvāk ar valstsvienības spēlētājiem un treneriem, saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par spēlētāju ikdienu un gatavošanos Latvijas izlases spēlēm, kā arī iegūt balvas no Latvijas Futbola federācijas un tās sadarbības partneriem – SYFORM” un “Piebalgas Kvass”, pareizi atbildot uz izlases futbolistu uzdotajiem jautājumiem.

 Latvijas futbola izlase ciemojās Bērnu slimnīcā

Pasākuma otrajā daļā bērni kopā ar Latvijas izlases futbolistiem kopīgi veica radošo uzdevumu, proti, izveidoja kopīgu gleznu - novēlējumu valstsvienībai pirms oktobrī paredzētajam spēlēm pret Islandi (10.oktobrī) un Turciju (13.oktobrī). Jāatzīmē, ka kopīgi radītā glezna pašlaik atrodas valstsvienības viesnīcā, savukārt spēļu dienās tā tiks nogādāta "Skonto" stadiona mājinieku ģērbtuvē.

"Šādas tikšanās ar bērniem kopīgu sociālo pasākumu ietvaros ir ļoti nepieciešamas un svarīgas pašiem Bērnu slimnīcas pacientiem, gan arī mūsu komandai. Šodien mēs redzējām bērnu sejās prieku un smaidus.

Uzskatu, ka mūsu dzīvē viens otram jādāvina pozitīvas emocijas, tāpēc mēs visi ceram, ka šodienas tikšanās ar Latvijas nacionālo futbola izlasi šiem bērniem kļūs par papildus stimulu dzīvē uzstādīt pašus augstākos mērķus!

Novēlu vēlreiz visiem bērniem iespējami ātrāku izveseļošanos!" pēc tikšanās ar bērniem izteicās Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars.

Pacientu sociālās aprūpes un interešu izglītības daļas vadītāja Indra Veismane uzsver: “Bērniem uzturēšanās slimnīcā nereti sagādā stresu un emocionālu diskomfortu, tādēļ ar prieku un pateicību uzņēmām ideju par Latvijas nacionālās futbola izlases viesošanos Bērnu slimnīcā.
 

Tas bija vērtīgi kopā pavadīts laiks - to atzina gan viena, gan otra puse. Bērniem bija iespēja uzzināt daudz jauna par futbola pasauli, bet futbola komandas spēlētājiem un treneriem bija iespēja redzēt, kā bērnu sejās uzplaukst patiess smaids.

Pacientu un slimnīcas personāla vārdā novēlam Latvijas Nacionālajai Futbola izlasei veiksmi, spēku un izturību turpmākajās svarīgajās spēlēs!!! Un gaidīsim brašos sportistus atkal ciemos.”


Latvijas Futbola federācija