Sestdien "Skonto" stadionā tika aizvadīta "11.lv" Sieviešu futbola kausa izcīņas finālspēle. Mačā starp "RFS Women" un "Riga FC Women" komandām 640 skatītāju klātbūtnē rezultāts 1:0.

Pirmajā puslaikā abām komandām bija pa vairākiem piegājieniem pie pretinieku vārtiem, taču vārti netika gūti. Tieši uzbrukuma pēdējā trešdaļā mazliet bīstamāka bija spēles nominālā saimniece "RFS Women". "Riga FC Women" komandas vārtsardze Enija Anna Vaivode vairākkārt glāba savu komandu vārtu zaudējuma.

Taču otrā puslaika izskaņā viens no daudzskaitlīgajiem "RFS Women" komandas centrējumiem vainagojās panākumiem. "Riga FC Women" aizsardze Renāte Gaugere pārtvēra piespēli ar galvu, taču vārtsardzei domātā atspēle nebija veiksmīga - bumba ielidoja "Riga FC Women" komandas vārtos.

Latvijas kausa izcīņa sieviešu komandām tiek izspēlēta kopš 2014. gada. Visās sezonās līdz 2021. gadam turnīrā uzvarēja Rīgas Futbola skola, tad pie titula tika SFK "Rīga", bet iepriekšējās divās sezonās trofeju ieguva FS "Metta".

Šosezon pirmoreiz vēsturē arī Latvijas kausa izcīņas turnīram sievietēm ir piesaistīts ģenerālsponsors.