"Futsal Week" pārbaudes spēļu turnīra otrajā mačā Latvijas nacionālā telpu futbola izlase otrdien Horvātijā ar rezultātu 4:1 (1:0) uzvarēja Slovēniju.

Pirmajā puslaikā rezultātu atklāja Andrejs Baklanovs, bet otrajā puslaikā Latvijas izlases pārsvaru nostiprināja Artjoms Kozlovskis un Daniils Fogels, kurš vārtu guvumā izcēlās ar skaistām individuālajām darbībām. Vēlāk pretinieki vienus vārtus atguva, bet mača izskaņā gala rezultātu panāca Andžejs Mickēvičs.

Latvijas izlase pirms tam sacensību ievadā pirmdien ar 5:4 uzvarēja Turciju, savukārt slovēņi iepriekš bija aizvadījuši jau divas spēles – 2:0 pret Igauniju un 2:2 pret Melnkalni.

Mūsu komandu trešdien gaida tikšanās ar Igauniju, bet ceturtdien pretiniekos būs Melnkalne.

Valstsvienībā šoreiz pulcēti spēlētāji no pašmāju vadošajiem klubiem "Riga Futsal Club" un "RFS Futsal". Šajā turnīrā pirmo pieredzi pie Latvijas izlases stūres iegūst itāļu speciālists Masimiljāno Bellarte.

Kā zināms, Latvijas telpu futbola izlase gatavojas 2026. gada Eiropas čempionāta finālturnīram, kas notiks Rīgā un Kauņā.