Latvijas WU-19 izlase (2006.-2007. dz.g.) piektdien Igaunijā otrajā Baltijas kausa izcīņas spēlē ar rezultātu 3:0 (1:0) uzvarēja Lietuvu un tādējādi tika pie saviem pirmajiem kopvērtējuma punktiem.

Latvijas izlases sākumsastāvā pēc turnīra pirmā mačā notika viena izmaiņa. Pirmā puslaika pašās beigās mūsu komandai vadību deva Alīna Ansone, bet otrajā puslaikā pārsvaru nostiprināja Līva Šteinberga un Katrīna Garanča.

Pirms tam trešdien pirmās kārtas spēlēs Latvijas jaunietes ar 0:1 zaudēja Igaunijai, bet Lietuva ar 0:1 piekāpās dalībai sacensībās pieaicinātajām Fēru salām. Noslēdzošo maču pret Fēru salām mūsu komanda aizvadīs pirmdien.

Lienes Vācietes vadībā izlasē pulcētas desmit vietējo klubu spēlētājas un viena futboliste no Anglijas.

Šī vecuma Latvijas izlase Baltijas kausa sacensībās labākā bijusi iepriekšējās trīs reizes pēc kārtas.

Novembra un decembra mijā Latvijas WU-19 izlase 2025. gada Eiropas čempionāta B līgas pirmās kārtas turnīrā Rumānijā tiksies ar mājiniecēm, Lihtenšteinu un Kazahstānu.