Latvijas U-19 jauniešu izlase (2006.-2007. dz.g.) trešdien pārbaudes spēlē Vācijā cīnījās neizšķirti 2:2 (2:2) ar Kosovu.

Spēles piektajā minūtē rezultātu atklāja Latvijas izlases kapteinis Markuss Ivulāns, bet pirmā puslaika turpinājumā vadību pārņēma pretinieki. Neilgi pirms došanās atpūtā neizšķirtu atjaunoja Daniels Radzenieks, bet otrajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās.

Latvijas izlase vēl ceturtdien trenēsies Vācijā, bet pēc tam treniņnometne turpināsies Latvijā.

Viktors Dobreocvs izlasē pulcējis spēlētājus no astoņiem pašmāju klubiem, Itālijas, Anglijas, Īrijas, Ukrainas un Beļģijas.

Jūnijā mūsu U-19 izlases puiši Kauņā kļuva par Baltijas kausa ieguvējiem, bet nākamā gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā kārtā Latvijas U-19 valstsvienība tiksies ar Slovākiju, Ziemeļmaķedoniju un Luksemburgu. Turnīrs oktobra sākumā risināsies Luksemburgā.