Noslēdzošajā un izšķirošajā Baltijas kausa izcīņas spēlē Latvijas WU-15 meiteņu izlase piektdien Tallinā tikās ar Lietuvu, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 2:3 (2:2).

Spēli Latvijas izlase sāka ar divām izmaiņām sākumsastāvā, kas nozīmēja, ka visus trīs mačus turnīrā komandas starta vienpadsmitniekā sāka septiņas futbolistes.

Pirmajā puslaikā komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem, turklāt Latvijas vienības rindās abas reizes izcēlās Kristīne Lindberga. Otrajā puslaikā lietuvietes parūpējās par uzvaru, kas komandai deva kopvērtējuma pirmo vietu.

Turnīra pirmajā kārtā pirmdien Latvijas izlase ar 1:0 uzvarēja Igauniju, bet Lietuva ar 3:2 pārspēja dalībai sacensībās pieaicinātās Fēru salas. Trešdien Latvijas komanda ar 1:3 piekāpās Fēru salām, bet Lietuva ar 6:1 sagrāva igaunietes.

Galīgais komandu sadalījums kļūs zināms pēc Fēru salu un Igaunijas savstarpējās spēles vēlāk piektdien.

Galvenās treneres Lienes Vācietes izvēlētajā sastāvā bija futbolistes no deviņiem pašmāju klubiem, Īrijas, ASV un Anglijas.

Šī vecuma Baltijas kausu Latvijas jaunietes bija ieguvušas iepriekšējās divas reizes pēc kārtas.