Latvijas U-16 jauniešu jeb 2009. dzimšanas gada spēlētāju izlase svētdien Rīgā pārbaudes spēlē pamatlaikā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:2) ar Lietuvu, vēlāk tiekot pie panākuma pēcspēles sitienu sērijā.

Sekojot piektdienas spēles pret Turciju piemēram, Latvijas izlase ātri izvirzījās vadībā, kad jau otrajā minūtē pēc individuālām darbībām vārtus guva Iļja Anohins. Turpinājumā gan vadību pārņēma lietuvieši – 20. minūtē Mareku Muižzemnieku pretinieki pārspēja pēc bumbas iegūšanas pašā vārtu priekšā, bet 41. minūtē sāncenši izcēlās pēc bumbas nozagšanas laukuma vidū un sitiena no distances. Mača 70. minūtē laukumā uz maiņu nākušais Georgijs Bombāns nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru pats arī pārliecinoši realizēja.

Uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles sitienu sērijā, kurā Latvijas izlase realizēja visus savus raidījumus, kamēr Lietuvas jaunieši pieļāva divas kļūdas – 4:2.

Jau vēstīts, ka piektdien Latvijas izlase pirmajā pārbaudes spēlē pēc 2:2 neizšķirta pēcspēles sitienos piekāpās Turcijai.

Galvenā trenera Andreja Gluščuka vadībā izlasē bija pulcēti spēlētāji no deviņiem pašmāju klubiem, Vācijas un Spānijas.