Latvijas U-16 jauniešu jeb 2009. dzimšanas gada spēlētāju izlase piektdien Rīgā pārbaudes spēlē pamatlaikā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Turciju, tomēr sekojušajā pēcspēles sitienu sērijā bija spiesta piekāpties.

Spēles ceturtajā minūtē pēc stūra sitiena Latvijas izlasi vadībā izvirzīja Fabio Sebastians Rošā, bet 17. minūtē Emīls Freimanis mājinieku vārtos kapitulēja pēc sitiena no soda laukuma vidus. Otrā puslaika pašā sākumā, uzvarot gaisa divcīņā, vēlreiz laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Marko Nikolass Bajārs, tomēr arī šoreiz viesi salīdzinoši ātri atspēlējās – 55. minūtē pretinieku uzbrucējs palika nepiesegts pašā vārtu priekšā. Drīz pēc tam Turcijas jaunieši palika mazākumā.

Pēcspēles sitienu sērijā divi no Latvijas izlases raidījumiem tika atvairīti, kamēr turki realizēja visus savus sitienus.

Svētdien turpat Jāņa Skredeļa stadionā Latvijas jaunieši plkst. 16:00 aizvadīs vēl vienu pārbaudes spēli, kur pretiniekos būs Igaunija vai Lietuva. Spēles tiešraide futbols.tv platformā.

Galvenā trenera Andreja Gluščuka vadībā izlasē pulcēti spēlētāji no deviņiem pašmāju klubiem, Vācijas un Spānijas.