Vienīgajā "11.lv" Latvijas kausa izcīņas sievietēm pirmā posma spēlē piektdien uzvaru izcīnīja "RFS Women".

Valsts čempiones savā laukumā ar 3:0 (2:0) pārspēja Liepājas Futbola skolu. Pirmā puslaika izskaņā vārtus guva Tatjana Baličeva un Alīna Ansone, bet deviņas minūtes pirms mača noslēguma beigu rezultātu panāca Anastasija Čemirtāne.

Kā ziņots, turnīrā piedalās visas astoņas valsts spēcīgākās sieviešu futbola līgas komandas, kā arī viena 1. līgas pārstāve. Divām komandām bija jāaizvada pirmā posma mačs, bet pārējās septiņas sacensības sāks no ceturtdaļfināla stadijas jūlija beigās.

CETURTDAĻFINĀLS:

• RFS Women – FK Olaine
  • FS Jelgava – FS Metta
  • FK Iecava/DFS – Riga FC Women
  • Rīgas Futbola skola – FK Auda

Turnīra fināla norise paredzama oktobrī.

Latvijas kausa izcīņa sieviešu komandām tiek izspēlēta kopš 2014. gada. Visās sezonās līdz 2021. gadam turnīrā uzvarēja Rīgas Futbola skola, tad pie titula tika SFK "Rīga", bet iepriekšējās divās sezonās trofeju ieguva FS "Metta".

Šosezon pirmoreiz vēsturē arī Latvijas kausa izcīņas turnīram sievietēm ir piesaistīts ģenerālsponsors.