Nedēļas nogalē Kuldīgā risinājās Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā finālčetrinieka turnīrs, kura izšķirošajā spēlē "Riga FC" vairāk nekā 700 skatītāju priekšā ar 3:0 uzvarēja iepriekšējās sezonas kausa ieguvējus "RFS Futsal".

Vispirms sestdien notika pusfināla spēles, kurās abas galvenās favorītes tika pie pārliecinošām uzvarām. "RFS Futsal" ar 17:0 sagrāva Salaspils FA telpu futbolistus, četrus vārtus gūstot brazīlietim Nairtonam, bet "Riga FC" vairāk nekā 600 skatītāju priekšā ar 10:4 pārspēja mājiniekus FC "Nikers". Brazīlietim Seržinju trīs precīzi sitieni.

Svētdien mačā par trešo vietu FC "Nikers" aizraujošā cīņā ar 9:7 uzvarēja Salaspils pārstāvjus. Arī šo maču klātienē vēroja vairāk nekā 600 līdzjutēji, kurus Rihards Ponomarjovs iepriecināja ar četriem gūtiem vārtiem.

Finālā "Riga FC" vadību pirmā puslaika vidū dāvāja Dmitrijs Kuzmins, bet mazliet vēlāk pārsvaru dubultoja Seržinju. Otrā puslaika vidū pēc cita brazīlieša Taleša sitiena un bumbas rikošeta rezultāts kļuva 3:0.

Pērnās sezonas Latvijas kausa fināls notika Jēkabpilī, kad "RFS Futsal" ar 6:5 uzvarēja "Riga FC" komandu.

Abas galvaspilsētas komandas 27. aprīlī uzsāks "Optibet" telpu futbola Virslīgas finālsēriju. Pērn to duelī pārāki ar 3-1 bija "Riga FC" pārstāvji.