Sestdien, 23. martā, Salaspils sporta namā notiks tradicionālais telpu futbola turnīrs IT uzņēmumu komandām. Spēļu sākums plkst. 10:00, apbalvošanas ceremonija neilgi pēc pēdējo maču noslēguma – ap plkst. 13:30.

Šogad sacensībās piedalīsies astoņu uzņēmumu komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn: "Autentica", "Arvato Systems Latvia", "Balticom", EIS, "If Apdrošināšana", LMT, "Mitigate" un "Swisscom".

Pirmais telpu futbola turnīrs IT komandām tika aizvadīts 2018. gadā, kad 12 komandu konkurencē triumfēja "Evolution Latvia", aiz sevis atstājot "Euro Live Technologies" un "Accenture Latvia" vienības. Gadu vēlāk tika fiksēts dalībnieku rekordskaits, kad 16 uzņēmumu komandas iesaistījās cīņā par LIKTA dāvāto ceļojošo kausu. Vēlreiz spēcīgākās telpu futbola vienības statusu apliecināja "Evolution Latvia", otro un trešo vietu ieņemot attiecīgi "Clarity Labs" un "Accenture Latvia".

Pandēmijas apstākļos sacensības netika rīkotas, aizpērn septiņu vienību konkurencē uzvaras laurus plūca "Tet", kam sekoja "C.T.Co" un "Bite One IT" komandas, bet pērn, arīdzan startējot septiņām komandām, par uzvarētājiem tika kronēti LMT, vietas uz godalgoto pjedestāla ieņemot arī "C.T.Co" un "Bite One IT". 

Turnīra oficiālā mājaslapa: www.fta.lv/it.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija