Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta (LJFČ) jaunākajā U-13 vecuma grupā Elites līmenī pirmo vietu izcīnīja "RFS Academy" komanda, pēdējā kārtā nosargājot savu pārsvaru pār FS "Metta" jauno maiņu.

Titula liktenis izšķīrās pašā pēdējā spēļu kārtā pagājušajā piektdienā. Divas turnīra tabulas augšgalī esošās komandas samēroja spēkus savstarpējā mačā. "RFS Academy" ņēma virsroku pār "Metta" ar 2:0.

Par to, ka emocijas "zelta spēlē" sita augstu vilni, liecina fakts, ka 38. minūtē abās komandās bija pa noraidījumam.

Galu galā turnīra tabulā pirmo vietu ieguva Andreja Kaļiņina vadītais "RFS Academy", kas desmit mačos iekrāja 23 punktus. Vienīgo zaudējumu finālposmā "RFS Academy" piedzīvoja tieši pret FS "Metta", kas 15. oktobrī bija pārāks ar 1:0.

Otro vietu turnīrā izcīnīja "Riga FC Academy", FS "Metta" palika trešajā vietā, lai gan tikpat punktu iekrāja arī Babītes SK.

Līdz ar to Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta sezona 2023. gadā ir galā. Par čempioniem citās vecuma grupās jau ziņojām iepriekš. Visu LJFČ jauniešu apbalvošanas pasākums paredzēts decembra sākumā.