Pārbaudes turnīra "Futsal Week" otrajā spēlē Latvijas nacionālā telpu futbola izlase ceturtdien Horvātijā tikās ar spēcīgo Maroku, atzīstot sāncenšu pārākumu ar rezultātu 1:4 (1:2).

Spēles pirmajā puslaikā Marokas izlase ieguva divu vārtu handikapu, uz ko Latvijas izlase prata atbildēt ar skaistu saspēli un Andreja Baklanova vārtiem pēc acīgas Edgara Tarakanova piespēles. Otrajā puslaikā Marokas komanda guva vēl divus vārus un parūpējās par otro uzvaru turnīrā.

Pirms tam trešdien pirmās kārtas mačos Latvijas izlase ar 3:4 piekāpās Turcijai, bet Maroka ar 5:0 uzvarēja Norvēģiju. Citā ceturtdienas mačā starp Norvēģiju un Turciju tika fiksēts neizšķirts 2:2.

Latvijas izlasei turpinājumā sestdien gaidāma tikšanās ar Norvēģiju. Svētdien atkarībā no apakšgrupā ieņemtās pozīcijas paredzētas spēles par 1./2. un 3./4. vietu.

Pašreizējā pasaules rangā Marokas izlase atrodas astotajā vietā, Latvija ir 71. pozīcijā, Norvēģija seko 82. vietā, bet Turcija ir atrodama 88. pozīcijā.

Galvenais treneris Vasko Vujovičs šoreiz sastāvā pulcējis spēlētājus no četriem pašmāju klubiem un Polijas.

Iepriekš martā Latvijas izlase nepārvarēja 2024. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas pamatkārtas turnīru. Jaunajā "Optibet" telpu futbola Virslīgas sezonā aizvadītas divas kārtas.

Foto: facebook.com/futsalweek