LFF vārdā vēlos pateikt paldies tiem līdzjutējiem, kuri bija izmantojuši daudzās biļešu iegādāšanās iespējas un pirmdien mēroja ceļu uz "Skonto" stadiona tribīnēm, lai atbalstītu Latvijas izlasi spēlē pret pēdējo divu Eiropas čempionātu un nesenā Pasaules kausa finālturnīra dalībnieci Velsu. Mačā pret vēl vienu spēcīgu pretinieku mūsu futbolisti uz skaļo un sirsnīgo atbalstu atbildēja ar nepiekāpīgu cīņu, pašatdevi un vēlmi savus fanus iepriecināt.

Apmierināts ar šī cikla rezultātiem nav neviens, jo arī mačos pret tik spēcīgiem pretiniekiem uzvarēt grib gan līdzjutēji, gan spēlētāji, gan treneri. Es dzirdu un saprotu izlasei veltīto kritiku, un tāpat es dzirdu un saprotu pašu spēlētāju un treneru teikto pēc šīm spēlēm. Šajos zaudējumos, kur visos mačos esam uzskatīti par pastarīšiem, neviens nav uz kādu rādījis ar pirkstiem vai novēlis uz kādu vainu. Katrs grib uzņemties savu atbildību, būt paškritisks un nepadoties. Tā ir attieksme, kas ir vērtējama augstu.

Vēlos apliecināt, ka arī šajā ciklā, tāpat kā iepriekšējā, mēs trenera darba vērtējumu veiksim pēc cikla beigām, ievērojot konsekvenci, kā arī loģisku darbu uzsākšanas, turpināšanas un noslēgšanas procesu. Novēlam komandai nenokārt galvas un smelties no līdzjutēju atbalsta apņēmību cikla nākamajām spēlēm! Uz priekšu, Latvija!