Pēc Latvijas U-21 izlases spēles Eiropas čempionāta kvalifikācijā pret Itāliju (0:0) komentārus sniedza galvenais treneris Aleksandrs Basovs, vārtsargs Jānis Beks un pussargs Deniss Meļņiks.

ALEKSANDRS BASOVS:

Visi esam priecīgi, šis ir labs rezultāts. Gan komanda, gan treneru korpuss paveica labu kopīgo darbu. Visi malači! Pēc pirmā puslaika gaidījām, ka spēles temps būs augstāks. Visi tika ar saviem uzdevumiem galā. Tagad domāsim par spēli pret Norvēģiju. Mums ir trīs dienas, lai veiktu analīzi.

JĀNIS BEKS:

Jūtos fantastiski! Šāda rezultāta panākšana bija milzīgs komandas darbs. Cerējām mazliet vairāk aizķerties priekšā, taču kopumā spēles plānu izpildījām. Pats pāris momentos varēju nospēlēt labāk, lai arī sausā spēle pret Itāliju, protams, priecē. Itāļi izskatījās lielāki, taču viņi ir tādi paši spēlētāji. Iespējams, izšķirošais bija tas, ka mēs to punktu gribējām vairāk. Paldies līdzjutējiem par atbalstu!

DENISS MEĻŅIKS:

Mēs izdarījām ļoti labu darbu, aizvadījām piecas labas dienas nometnē. Tam ir rezultāts. Nospēlējām ļoti labi aizsardzībā, kas ir pats galvenais. Pretinieku līmenis bija redzams, pretspēlē bija ļoti grūti. Pirmajās 30 minūtēs bija normāli, taču pēc tam jau bija jūtams nogurums. Bija grūti, taču spēlējām līdz galam. Pēc kādiem pieciem gadiem šie Itālijas futbolisti būs augstākā līmeņa spēlētāji.