Svētdien, 10. septembrī, Jāņa Skredeļa stadionā Rīgā plkst. 19:00 risināsies Baltijas Jaunatnes futbola līgas (BYFL) fināls U-16 vecuma grupā (2007. dz.g.), kurā spēkiem mērosies divas Latvijas komandas – FS "Metta" un SK "Super Nova".

Spēlei būs iespēja sekot līdzi tiešraidē "YouTube" kanālā "Latvijas Futbols".

Abas komandas iepriekš savā starpā tikās jau apakšgrupu posmā, kad pārāki ar 1:0 bija FS "Metta" futbolisti. Tās savā grupā ieņēma pirmās divas vietas, bet vēlāk izslēgšanas spēlēs divu maču summā FS "Metta" pārspēja JDFS "Alberts" un "Klaipedos FM" no Lietuvas, kamēr SK "Super Nova" uzvarēja Lietuvas vienības "Žalgiris" un "FA Panevezys-PRSG".

Plānots, ka čempioni vēlāk svinīgi tiks apbalvoti 11. septembrī Latvijas un Velsas nacionālo izlašu spēles puslaiku pārtraukumā.

Kā ziņots, SK "Super Nova" klubs būs pārstāvēts arī U-15 vecuma grupas (2008. dz.g.) finālā, kurā 30. septembrī Kauņā būs jāmērojas spēkiem ar "NFA BE1" jauniešiem.

Informācija par turnīra spēlēm un tiešraidēm pieejama mājaslapā www.baltic-league.com.

Kā ziņots, pirmajā BYFL sezonā pērn spēkiem mērojās pa četrām labākajām Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandām U-15 vecuma grupā, bet šajā sezonā turnīrs paplašinājies, klāt nākot arī U-16 vecuma grupai.