Otrajā Baltijas kausa izcīņas spēlē Latvijas WU-15 meiteņu izlase piektdien cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar laukuma saimniecēm lietuvietēm.

Liene Vāciete komandas sākumsastāvā pēc turnīra pirmās spēles bija veikusi četras izmaiņas.

Pēc bezvārtu neizšķirti aizvadīta pirmā puslaika Latvijas izlase otrā puslaika ievadā palika mazākumā, kad par otro dzelteno kartīti noraidīta tika Emīlija Ambaine. Šajā epizodē uz Nikolas Jeļšinas sargātajiem vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru mājinieces realizēja. Esot mazākumā, Latvijas jaunietes tomēr prata atspēlēties, kad 68. minūtē no asa leņķa precīza bija Laura Paegle.

Pirms tam turnīru Latvijas izlase trešdien sāka ar neizšķirtu pret Igauniju (1:1), kamēr Lietuva dalīja punktus ar Fēru salām (3:3). Noslēdzošais mūsu komandas mačs pret Fēru salām paredzēts svētdien.

Izlases sastāvā pulcētas desmit vietējo klubu spēlētājas un viena futboliste no Norvēģijas.

Pērn par Baltijas kausu šī vecuma izlases cīnījās Rīgā, kad Latvijas izlase ierindojās pirmajā vietā pēc panākumiem pār Lietuvu (5:1) un Fēru salām (5:0), kā arī neizšķirta pret Igauniju (1:1).