Latvijas WU-15 meiteņu izlase trešdien Lietuvā sāka Baltijas kausa izcīņas turnīru, pirmajā mačā cīnoties neizšķirti 1:1 (0:0) ar Igauniju.

Latvijas izlasei vadību 70. minūtē deva Anna Artemjeva, sarežģītā situācijā esot precīza no vārtu priekšas, bet sešas minūtes vēlāk mājinieces ar skaistu tālsitienu rezultātu izlīdzināja.

Citā pirmās kārtas spēlē trešdien Lietuva un Fēru salas cīnījās neizšķirti 3:3. Turnīra turpinājumā Latvijas komanda piektdien tiksies ar lietuvietēm, bet svētdien pretiniekos būs Fēru salas.

Lienes Vācietes vadītās izlases sastāvā pulcētas desmit vietējo klubu spēlētājas un viena futboliste no Norvēģijas.

Pērn par Baltijas kausu šī vecuma izlases cīnījās Rīgā, kad Latvijas izlase ierindojās pirmajā vietā pēc panākumiem pār Lietuvu (5:1) un Fēru salām (5:0), kā arī neizšķirta pret Igauniju (1:1).