Jaunajā "Optibet" telpu futbola Virslīgas sezonā sacentīsies deviņas komandas – visas iepriekšējās sezonas dalībnieces. Par godu sezonas sākumam 20. septembrī "Rimi Olimpiskajā centrā" tiks organizēta Superkausa spēle starp "Riga FC" un "RFS Futsal" komandām. Tāpat šajā dienā plānots sezonas prezentācijas pasākums.

Pirms jaunās sezonas iziet virslīgas licencēšanas procesu bija aicināti visi iepriekšējās sezonas dalībnieki, kā arī trīs 1. līgas finālturnīra dalībnieki. Pēc pieteikumu izvērtēšanas licences dalībai sacensībās tika piešķirtas deviņiem klubiem – visiem pērnās sezonas dalībniekiem. Starp tiem izmaiņas piedzīvojis FK "Raba", kas pēc sadarbības ar "Futbola Parks Academy" čempionātā startēs ar nosaukumu FK "Raba"/FPA.

Čempionāta sākums paredzēts 23. septembrī, bet divu apļu regulārā čempionāta beigas plānotas nākamā gada februāra sākumā. Saskaņā ar notikušo izlozi pirmajā kārtā paredzēti sekojoši pāri:

  • TFK "Salaspils" – SK "Kengaroos"
  • "Jēkabpils Lūši"/"Ošukalns" – FK "Nīca"/"OtankiMill"
  • "RFS Futsal" – FC "Nikers"
  • FK "Madona" – "Riga FC"

Kā ziņots, pirms tam augusta beigās Latvijas čempionvienība telpu futbolā "Riga FC" savā laukumā uzņems Čempionu līgas turnīra priekšsacīkšu kārtas sacensības. Latvijas pārstāvjiem, kuri pirms sezonas iespaidīgi pastiprinājuši sastāvu, pretiniekos būs Nahčivanas "Araz" no Azerbaidžānas, "SSV Jahn Regensburg" no Vācijas un Stambulas "Şişli SK" no Turcijas. Biļešu pārdošana uz mačiem Salaspilī sākusies ŠEIT.

Vienlaikus ar Čempionu līgas turnīru tiek plānoti vairāki citi pasākumi pašmāju telpu futbola klubiem un speciālistiem – gan Latvijas elites telpu futbola treneru seminārs, kuru vadīs spānis Hosē Venansio Lopess (Jose Venancio Lopez), gan "Futsal Talks" konference ar pasaules līmeņa telpu futbola speciālistu dalību.

Latvijas telpu futbola sacensību aktualitātēm, rezultātiem un apskatiem iespējams sekot: