Latvijas kausa izcīņā sievietēm aizvadītas abas priekšsacīkšu kārtas spēles, noskaidrojoties visiem ceturtdaļfināla pāriem.

Pirmajā priekšsacīkšu kārtas mačā jūnijā FK "Iecava" viesos ar 4:0 pārspēja 1. līgas futbolistes no Daugavpils Futbola skolas. Lai gan mača gaitā mājiniecēm bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, tai skaitā 11 metru soda sitiens, Iecavas futbolistes labāk prata izmantot savas izdevības. Divi vārti Santai Sanijai Vuškānei, kura mača izskaņā nocementēja savas komandas pānākumu.

Ceturtdaļfinālā FK "Iecava" tiksies ar 1. līgas komandu FK "Jelgava", kas trešdien savā laukumā ar 2:1 uzvarēja līgu augstāk spēlējošās Rīgas Futbola skolas pārstāves. Anna Poņatovska pirmajā puslaikā un Santa Baltausa cīņas beigu daļā deva savai komandai divu vārtu pārsvaru, uz ko kompensācijas laikā ar precīzu sitienu atbildēja Valērija Frolova.

Pārējās sešas komandas ceturtdaļfinālu iepriekš bija sasniegušas automātiski, izveidojoties sekojošiem pāriem: FS "Metta" pret Liepājas Futbola skolu, FK "Olaine" pret SFK "Rīga" un FK "Auda" pret SK "Super Nova". Šie mači ir gaidāmi nākamajā nedēļas nogalē.

Turnīra pusfināla pāri tiks noteikti atsevišķā izlozē.

Latvijas kausa izcīņa sieviešu komandām tiek izspēlēta kopš 2014. gada. Visās sezonās līdz 2021. gadam turnīrā uzvarēja Rīgas Futbola skola, tad pie titula tika SFK "Rīga", bet pērn pirmoreiz trofeju ieguva FS "Metta".

Latvijas sieviešu un meiteņu futbola aktualitātēm iespējams sekot līdzi Facebook un Instagram.