Pirmajā Baltijas kausa izcīņas spēlē Lietuvā trešdien Latvijas U-17 jauniešu izlase ar rezultātu 1:4 (0:4) zaudēja Somijai.

Latvijas izlase iedzinējos nonāca jau spēles piektajā minūtē, kad pēc asas piespēles aizsargus un Kristu Pļaviņu mūsu komandas vārtos apsteidza Žulī Nzoko. Turpinājumā spēle ritēja līdzvērtīgā gultnē, tomēr 36. minūtē somi pārsvaru dubultoja, kad acīgākais vārtu priekšā bija Sonosi Daldums. Vēl pēc pāris minūtēm aci pret aci ar Pļaviņu vēlreiz nokļuva Nzoko, gūstot savus otros vārtus, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā pēc stūra sitiena precīzs ar galvu bija Dāvids Veiss.

Goda vārtus Latvijas izlase guva spēles 79. minūtē, kad pēc stūra sitiena vārtsarga kļūdu izmantoja Ričards Janišs.

Piektdien Latvijas izlasei turpat Kauņā sekos tikšanās ar Igauniju, bet svētdien Jonavā gaidāma spēle pret Lietuvu.

Jurģa Pučinska vadībā komandā pulcēti spēlētāji no 11 pašmāju klubiem un Nīderlandes.

Šī vecuma Latvijas izlase Baltijas kausu ieguvusi pēdējās trīs reizes pēc kārtas.

Septembra un oktobra mijā 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā Latvijas jaunieši Moldovā tiksies ar mājiniekiem, Zviedriju un Poliju.