Latvijas U-19 jauniešu izlase trešdien Somijā pirmajā Baltijas kausa izcīņas spēlē ar rezultātu 3:0 (2:0) uzvarēja Lietuvu.

Spēles 17. minūtē Latvijas izlasei vadībā izvirzīja Rodrigo Gaučis, bet desmit minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Kristofers Jamonts. Otrā puslaika sākumā trešos vārtus guva Kristaps Grabovskis.

Sacensību turpinājumā mūsu komanda piektdien tiksies ar Igauniju, bet svētdien pretiniekos būs Somija.

Sastāvā pulcēti 2005. un 2006. dzimšanas gada futbolisti - deviņu vietējo klubu spēlētāji, kā arī futbolisti no komandām Itālijā, Vācijā un Slovākijā -, kuri vienlaikus uzsāk gatavošanos jaunajam Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklam.

Latvijas U-19 valstsvienība 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā oktobra vidū savā laukumā uzņems Ungāriju, Norvēģiju un Gibraltāru.

Baltijas kausa izcīņas turnīros šī vecuma Latvijas izlase pirmo vietu izcīnījusi pēdējās trīs reizes pēc kārtas.