Sestdien, 30. maijā, RTU stadionā Pārdaugavā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu jau 11. reizi risināsies tradicionālais veterānu futbola turnīrs "Ulmanis & Smirnovs Kauss 2015", kurā līdzīgi kā pērn startēs četras dalībnieces - divas pašmāju un divas no Lietuvas.

Latvijas futbola vecmeistarus sacensībās pārstāvēs pagājušā gada čempionvienība "Daugava" un otrās vietas ieguvēja "Ostenieks", kamēr Lietuva turnīrā piedalīsies ar "Žagare" un "Šauļi" vienībām. Ar izlozes palīdzību komandas tiks sadalītas divos pusfināla pāros, kur finālistus noskaidros 2x30 minūšu ilgos mačos. Abas pusfinālu veiksminieces turpinās cīņu par uzvaru turnīrā, kamēr pusfinālu zaudētājas mērosies spēkiem spēlē par trešo vietu.

Turnīra spēles paredzēts aizvadīt aptuveni laika periodā no plkst. 12:00 līdz plkst. 17:00, savukārt plkst. 17:00 plānota sacensību laureātu apbalvošana. Ar vērtīgām piemiņas balvām tiks suminātas ne tikai meistarīgākās komandas, bet arī vērtīgākie futbolisti individuālajā vērtējumā no katras vienības.

Kā zināms, pērn veterānu turnīrā sportiskās iemaņas atsvaidzināja tādi aizgājušo gadu Latvijas futbola skatuves meistari kā Jānis Zeltiņš, Aleksejs Šarando, Juris Zvirbulis, Aleksandrs Stradiņš un citi. Plānots, ka arī šogad sacensību dalībnieku pulku kuplinās ne viens vien izbijušais pašmāju un Lietuvas futbola meistars.


Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija