Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas 2008. dzimšanas gada jeb Latvijas U-15 izlase piektdien Armēnijā noslēdzošajā UEFA Attīstības turnīra spēlē ar rezultātu 0:1 (0:1) piekāpās Kiprai, neizmantojot iespēju izcīnīt pirmo vietu turnīrā.

Arī šīs spēles sākumsastāvā galvenais treneris Andrejs Gluščuks veica virkni izmaiņu, un kā vienīgais visas trīs turnīra spēles starta vienpadsmitniekā sāka Artemijs Deņisovs.

Iedzinējos Latvijas izlase nonāca pašās pirmā puslaika beigās, kad pēc vairākiem pretiniekiem veiksmīgiem rikošetiem un atkārtota sitiena bumba tomēr atrada ceļu Kirila Bredihina sargātajos vārtos. Spēles 74. minūtē Aleksejs Bukovskis nerealizēja 11 metru soda sitienu.

SPĒLES IERAKSTS:

Pirms tam pirmdien turnīra ievadā Latvijas jaunieši ar 2:0 pārspēja Gruziju, bet trešdien pamatlaikā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Armēniju, vēlāk uzvarot pēcspēles sitienu sērijā. Kipras jaunieši pirms tam ar 2:1 uzvarēja armēņus un ar 1:2 piekāpās Gruzijai.

Šīs spēles 2008. dzimšanas gada spēlētājiem bija pēdējais pasākums trīs gadus ilgajā LFF Futbola akadēmijas apmācību programmā. Iepriekš martā šī vecuma izlase aizvadīja divas pārbaudes spēles Īrijā.