Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas 2008. dzimšanas gada jeb Latvijas U-15 izlase trešdien otrajā UEFA Attīstības turnīra spēlē Armēnijā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar laukuma saimniekiem, toties uzvarēja sekojušajā pēcspēles sitienu sērijā.

Galvenais treneris Andrejs Gluščuks pēc turnīra pirmās spēles Latvijas komandas sākumsastāvā veica deviņas izmaiņas, vietu starta vienpadsmitniekā saglabājot vienīgi Artemijam Deņisovam un Rūdolfam Linavskim.

Latvijas izlase vadību ieguva 80. minūtē, kad pēc Alekseja Bukovska centrējuma precīzi ar galvu sita Nikita Doroņins, gūstot savus otros vārtus turnīrā. Neizšķirtu pretinieki panāca kompensācijas laika sestajā minūtē.

SPĒLES IERAKSTS:

Pirms tam pirmdien turnīra ievadā Latvijas jaunieši ar 2:0 pārspēja Gruziju, kamēr Kipra ar 2:1 uzvarēja Armēniju. Noslēdzošajā mačā piektdien mūsu komandai cīņa ar kipriešiem.

Šīs spēles 2008. dzimšanas gada spēlētājiem ir pēdējais pasākums trīs gadus ilgajā LFF Futbola akadēmijas apmācību programmā. Iepriekš martā šī vecuma izlase aizvadīja divas pārbaudes spēles Īrijā.