Latvijas U-19 telpu futbola izlase ceturtdien Horvātijā pirmajā "Futsal Week" turnīra spēlē ar rezultātu 2:3 (2:2) piekāpās Ungārijai.

Spēles pirmajā puslaikā Latvijas izlase nonāca iedzinējos, bet izlīdzinājumu panāca Edvards Eduards Ošis. Vēlāk scenārijs atkārtojās, šoreiz līdzsvaru atjaunojot Žanam Borisenokam. Otrā puslaika izskaņā Latvijas komanda zaudētājos nonāca trešoreiz, un atlikušajā laikā vēlreiz atspēlēties tai nebija pa spēkam.

SPĒLES IERAKSTS:

Apakšgrupas otrajā spēlē Latvijas izlase piektdien tiksies ar Turciju, kas trešdien piekāpās ungāriem ar rezultātu 3:4. Līdz ar to Ungārija ir nodrošinājusi pirmo vietu apakšgrupā un iespēju cīnīties par uzvaru turnīrā.

Turnīra noslēgumā sestdien sekos spēle par vietu sacensībās. Otrā grupā spēkiem mērojas Beļģija, Igaunija un Sanmarīno.

Kā ziņots, marta beigās Latvijas U-19 izlase uzņems 2023. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatkārtas turnīru, tiekoties ar Beļģiju, Somiju un Gruziju.