Šī mēneša sākumā 49. vidusskolas parketa zālē starts tika dots "SYNOTtip" 2022./2023. gada Rīgas telpu futbola čempionātam, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu. Pēc divām aizvadītajām kārtām kopvērtējuma vadībā atrodas "New Project" vienība, kas vienīgā no desmit dalībniecēm ieguva maksimāli iespējamos sešus punktus.

Kā minēts, Rīgas čempionāta uzvarētāji un laureāti tiks noskaidroti divos posmos, pirmajā no tiem komandām aizvadot pa vienai spēlei katrai ar katru un noskaidrojot piecas spēcīgākās dalībnieces, kas turpinās cīņu par medaļām otrajā posmā, un vēl piecas vienības, kas noskaidros vietu sadalījumu no 6.-10., kā arī Cerību kausa ieguvēju. Turnīra nākamajā etapā katra no šīm piecām vienībām aizvadīs pa vienai spēlei ar savas apakšgrupas komandām, ņemot līdzi pirmajā posmā kvalificējušo komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus un tādā veidā noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus.

Sacensību līdere "New Project" turnīra prologā kaldināja panākumus mačos pret FK "Beitar"/"Petrow" (3:1) un FK "Ulbroka"/LAS (3:0), pa diviem vārtiem attiecīgi katrā no dueļiem gūstot Germanam Matjušenko un Aleksejam Lavrenovam. Tāpat turnīru bez zaudējumiem izdevās uzsākt "Reg Vardy"/"Anzāģe" un "Rīnūži"/"Grifs AG" komandām – pirmā ar 3:0 pārspēja "USB"/"Ropaži SC" un cīnījās neizšķirti pret "Industrial Steel Group" (2:2), spēles gaitā nenoturot iekrāto 2:0 handikapu. Tikmēr "Rīnūži"/"Grifs AG" sacensības uzsāka ar triumfu pār "Industrial Steel Group" (3:0), kamēr otrās ārtas cīniņā slēdza mierizlīgumu ar "Napalm" – 1:1.

Trīs puntus čempionātā šobrīd izcīnījušas uzreiz četras vienības - "Futbola Parks Academy"/LSPA, "DSV Latvia", FK "Beitar"/"Petrow" un FK "Ulbroka-Eurologi"/"GiftPrint.lv", pa vienam "Napalm" un "Industrial Steel Group", savukārt bez punktiem spēkojas "USB"/"Ropaži SC".

Rezultatīvāko spēlētāju sarasta priekšgalā atrodas trīs reizes pretinieku vārtsargus sarūgtinājušie A. Lavrenovs un Mihails Ivanovs ("DSV Latvia").

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija