"Dali Dali" 3. līgas finālspēlē svētdien Ogrē JDFS "Alberts-2" ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja vietējo "Ogre United" komandu.

Par titulu nesošo vārtu autoru kļuva Mārtiņš Ēriks Veckāgans, kurš pretinieku vārtos bumbu raidīja 39. minūtē. Otrajā puslaikā laukuma saimnieki, kuri 68. minūtē palika mazākumā, atspēlēties nespēja.

Pirms tam sestdien arī Ogrē čempionāta bronzas medaļas izcīnīja FK "Krāslava", kas ar 1:0 (1:0) uzvarēja FK "PPK"/"Betsafe" komandu. Vienīgos vārtus mača 11. minūtē guva Daniils Pavļukevičs.

Jau iepriekš "Ogre United", JDFS "Alberts-2", FK "PPK"/"Betsafe" un FK "Krāslava", iekļūstot turnīra labāko četriniekā, nodrošināja tiesības nākamajā sezonā pakāpties uz Latvijas 2. līgas čempionātu.

Pēdējās četras vietas 2. līgas turnīrā ieņēmušas FK "Jūrnieks", Preiļu BJSS, FC "Gauja" un Babītes SK komandas, kurām līdz ar to nākamajā sezonā būs jāpārceļas uz 3. līgu.