FS "Jelgava" komanda UEFA Jaunatnes līgas pirmajā kārtā divu spēļu summā ar 0:4 atzinusi Ungārijas komandas Budapeštas MTK pārākumu.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē 14. septembrī MTK komanda savā laukumā bija pārāka ar rezultātu 3:0, pirmos vārtus gūstot pirmā puslaika kompensācijas laikā, bet trešo bumbu jelgavnieku vārtos raidot cīņas 88. minūtē.

Trešdien Jelgavā norisinājās atbildes spēle, kurā viesi uzvarēja ar 1:0, vienīgos vārtus gūstot spēles 84. minūtē.

MTK komanda kā uzvarētāja divu spēļu summā iekļuvusi otrajā kārtā, kur tiksies ar "Ashdod" no Izraēlas vai Baņa Lukas "Borac" no Bosnijas un Hercegovinas.

Kopumā astoņas komandas, kas pārvarēs abas nacionālo čempionu zara kārtas, nopelnīs iespēju sacensties ar komandām, kas spēkojas UEFA Čempionu līgas zarā (pieaugušo turnīrā startējošo klubu jauniešu komandas).

Vietu turnīrā FS "Jelgava" nopelnīja, pateicoties pērn iegūtajam titulam Latvijas jaunatnes čempionāta U-18 Elites grupā. Šī bija ceturtā reize vēsturē, kad Latvija ir pārstāvēta Eiropas prestižākajā klubu futbola turnīrā jauniešiem.